Isabelle 911 - Danuše Jungmannová 

Čeština Deutch

Doprovodné kapely

Mini dechovka “Bulka Band“

Tato dechovka vznikla v lednu 1990 a hraje v obsazení trubka, baskřídlovka, harmonika a tuba. Repertoár tvoří klasická česká dechovka, pražské písničky, české lidové písničky a evergreeny.

Mini dechovka účinkuje v restauracích a menších pivních stanech v Německu, Rakousku a Lucembursku, kde hraje k poslechu i tanci. V roce 2000 vystupovali s úspěchem 6 týdnů v japonském Tokiu v zábavním parku Potiron, na které byli vysláni firmou Panasonic a německým pivovarem Löwenbräu. Často hrají i na presentacích pivovarů Pilsner Urquell nebo Clausthaler.

Vedoucím souboru je hudební režisér a skladatel Antonín Bulka.

Hráč na klávesové nástroje, aranžér a skladatel

Arsenius František Krlín

Po studiu na Konzervatoři v Plzni působil několik let v Německu, Rakousku, Západním Berlíně se svou hudební skupinou. S ní vystupovali známí zpěváci a hudebníci jako Jiří Schellinger, Václav Neckář, Standa Procházka ml. saxofonista Svatopluk Čech a další naši a zahraniční zpěváci, herci a artisté.

Po návratu do vlasti předává své zkušenosti jako učitel hudby a působí v oblasti kultury. V posledních letech, vystupuje na rekreačních lodích v holandském Amsterdamu, v německém Bonnu, Kolíně nad Rýnem, Frankfurtu nad Mohanem, francouzském Strassburgu, švýcarském Baselu, lucemburském Remichu.

Náhoda chtěla tomu, že se po letech opět sešel se zpěvačkou Danuší Jungmannovou, se kterou v minulosti již účinkoval. V současné době společně úspěšně vystupuje jako Maestic duo.

©2006 Danuše Jungmannová | Code & Graphics ©2006 and free hosting Jan Bělka | Webmaster